O firmie

Firma Eko-Systemy powstała w 2008 roku na bazie dwóch firm działających w branży ekologicznej od wielu lat. Nasi pracownicy doskonale znają rynek i potrzeby klientów. Posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, która przenosi się bezpośrednio na jakość usług świadczonych przez firmę.

Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu małych przydomowych oczyszczalni ścieków.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oczyszczania ścieków. Są to wyłącznie biologiczne oczyszczalnie, sprawdzone i cieszące się uznaniem klientów, wielokrotnie nagradzane na targach w kraju i za granicą.

Zakres działalności spółki jest bardzo szeroki. Zajmujemy się także budową oczyszczalni dla całych gmin i miejscowości, doradztwem techniczno-technologicznym, a także pośrednictwem finansowym. Sprzedajemy preparaty chemiczne oraz biopreparaty dla potrzeb ochrony środowiska, uzdatniania wody, ochrony i nawożenia roślin oraz karmienia zwierząt.

Działamy na terenie całej Polski. Eksportujemy nasze oczyszczalnie do krajów unii europejskiej oraz poza jej granice. Ze swoją ofertą wychodzimy głównie do gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, restauracji, zajazdów, a także mieszkańców domów jednorodzinnych oraz rolników.

Nasze oczyszczalnie są znakomitym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie ma kanalizacji – zastępują szamba i inne zbiorniki akumulacyjne. Są bezwonne, bezobsługowe i tanie w eksploatacji.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.